005 Projekty

Aktualnie pracuję nad kilkoma komiksami. Są to dłuższe i krótsze historie. Postanowiłem przedstawić je względem zaawansowania prac.

Projekt 1. Villain

aktualne logo mego autorstwa:)

– aktualny priorytet, prace są już na zaawansowanym etapie. Komiks został rozpisany na 4 zeszyty po 22 strony. Skończenie go w tym roku, byłoby naprawdę fajne.
Zawansowanie prac: numer 1 jest już skończony, w numerze drugim przekroczyłem połowę, aktualnie z doskoku rysuję 13 planszę.

Jest to mój pierwszy komiks gdzie pojawiają się superbohaterowie, a pierwszy kadr jaki do niego zrobiłem, to właśnie dwóch lecących herosów nad miastem. Jest to również pierwszy mój komiks, który będzie kolorowy.
Więcej informacji już wkrótce na logu Ziniola.

Strona 1 i 2, wersja czarnobiała.

Scenariusz: Joshua Metzger.

Projekt 2. Benedykt Dampc


 – drugi rozbudowany projekt, album o przygodach detektywa Benedykta Dampca o podtytule „Skarb Piratów”. Nie będę ukrywał, że prace nad komiksem idę dość wooolno z przyczyn niezależnych ode mnie L.

Zaawansowanie prac: 9 stron z 46.

Strona 1 i 2

Więcej informacji na stronie Ziniola:


Scenariusz: Jerzy Szyłak.

Projekt 3. Kot – short o pewnym chłopcu i pewnym kocie. Planowane 3 strony. Przyznam, że do tego komiksu podchodziłem już 2 razy. Dokładnie w lutym i marcu 2009 roku. Niestety nie byłem zadowolony z efektu i projekt odłożyłem na tzw. później.
Zaawansowanie prac: storyboard.

A to są pierwsze wersje tego komiksu:


18 luty 2009 i 11 marzec 2009

Scenariusz: Jan (Anonimowy Grzybiarz) Sławiński 

Projekt 4. Detektyw Claude – short rozpisany na 12 stron. Przyznam szczerze, że jeszcze nad czymś takim nie pracowałem. Prace ciągle się przeciągają…
Zaawansowanie prac: szkice.

Scenariusz: Anna Thol

Projekt 5. Na koniec coś ostrzejszego. Shorcik, bo prawdopodobnie będzie to tylko jedna strona. Mocnej historii o miłości.
Zaawansowanie prac: brak

Scenariusz: Ojciec Rene

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Trzymam kciuki za powodzenie wszystkich projektów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki:) fajnie byłoby zrealizować większość z nich w tym roku

    OdpowiedzUsuń